Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Trendy detské strihy pre chlapcov do 12 rokov

Detské účesy pre chlapcov sa neustále vyvíjajú a ponúkajú mnoho štýlov, ktoré sú nielen moderné, ale aj praktické. V tomto článku sa pozrieme na najpopulárnejšie detské strihy pre chlapcov do 12 rokov, ktoré zahŕňajú krátke aj dlhé účesy.

Krátke účesy pre chlapcov

Krátke detské strihy sú veľmi praktické a nenáročné na starostlivosť. Sú ideálne pre aktívnych chlapcov, ktorí hľadajú účes, ktorý bude vyzerať vždy upravene.

detské strihy

Klasický buzz cut

Buzz cut je jednoduchý a nenáročný strih, ktorý je ideálny pre aktívnych chlapcov. Tento strih nevyžaduje takmer žiadnu údržbu a udržuje vlasy krátke a upravené.

High and tight

Tento vojenský štýl je veľmi populárny medzi chlapcami, ktorí chcú mať moderný a čistý vzhľad účesu. Vlasy sú krátke po stranách a o niečo dlhšie na vrchu, čo dodáva účesu štruktúru.

Caesar cut

Caesar cut je charakteristický krátkymi vlasmi, ktoré sú typické rovným strihom cez čelo. Tento strih je elegantný a ľahko sa udržiava, čo ho robí ideálnym pre mladých chlapcov.

Crew cut

Crew cut je tradičný a stále veľmi populárny strih. Vlasy sú krátke po stranách a postupne dlhšie na vrchu, čo vytvára štýlový a upravený vzhľad.

Stredne dlhé účesy pre malých chlapcov

Niektorí chlapci, najmä vo vyššom veku, uprednostňujú skôr stredne dlhé účesy. Vybrať si môžu napríklad pompadour či faux hawk strih.

Pompadour

Pompadour je elegantný a štýlový účes, ktorý dodáva chlapcom sofistikovaný vzhľad. Vlasy sú dlhšie na vrchu a kratšie po stranách, pričom vrchná časť je česaná dozadu.

Faux hawk

Faux hawk je menej dramatickou verziou tradičného mohawku. Vlasy sú kratšie po stranách a postupne sa predlžujú smerom k stredu hlavy, kde sú tvarované do malého „hrebienka”.

Undercut

Undercut je veľmi populárny medzi všetkými vekovými kategóriami. Strih kombinuje krátke vlasy po stranách a dlhšie na vrchu, vďaka čomu si môžete urobiť rôzny styling vlasov.

Dlhé účesy pre chlapcov do 12 rokov

Okrem krátkych a stredne dlhých vlasov sú veľmi populárne aj dlhé účesy, ktoré sú taktiež veľmi obľúbené u chlapcov do 12 rokov.

Man bun

Man bun je moderný účes, ktorý je obľúbený aj medzi mladšími chlapcami. Vlasy sú dlhé a zviazané do uzla na temene hlavy, čo vytvára štýlový vzhľad.

Dlhé vlasy s cestičkou na boku

Tento strih je ideálny pre chlapcov, ktorí chcú mať dlhé vlasy, ale zároveň si chcú udržať elegantný vzhľad. Vlasy sú česané s cestičkou na stranu, čo dodáva účesu formálny a upravený vzhľad.

detské strihy

Objednajte sa na detský strih do Classy Barber

Vybrať ten správny účes pre chlapca môže byť náročné, ale s týmito trendmi máte mnoho možností. Či už preferujete krátke, stredne dlhé alebo dlhé vlasy, každý chlapec si nájde svoj obľúbený štýl, ktorý vyjadruje jeho osobnosť a zároveň je praktický na každodenné nosenie. Navštívte svojho barbera a vyskúšajte niektorý z týchto moderných účesov. Objednajte sa na detský strih do Classy Barber.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Obsah článku