Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Buzz cut – obľúbený pánsky strih

Medzi najpopulárnejší a najobľúbenejší pánsky strih sa v poslednej dobe zaradil účes s názvom Buzz cut. Ak patríte medzi mužov, ktorí preferujú praktickosť, štýl a jednoduchú starostlivosť, Buzz cut by mohol byť ten pravý účes pre vás.

Čo je to Buzz cut?

Buzz cut je krátky pánsky strih, ktorý sa stal veľmi populárnym najmä u vojakov. Jeho základnou charakteristikou je veľmi krátka dĺžka vlasov, ktorá sa často pohybuje od pár milimetrov až po niekoľko centimetrov. Hlavným cieľom tohto účesu je minimalizovať starostlivosť o vlasy a vytvárať jednoduchý a elegantný vzhľad.

Buzz cut pánsky strih

Prečo je Buzz cut tak populárny?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo je Buzz cut tak obľúbený medzi mužmi rôznych vekových kategórií. Prvým a najdôležitejším je jeho jednoduchá starostlivosť. S krátkymi vlasmi nemusíte strácať čas na úpravu a styling, stačí jednoducho prejsť hrebeňom cez vlasy a ste pripravení na ďalší deň. Tento účes je ideálny pre tých z vás, ktorí radi venujete svoj voľný čas iným záležitostiam, než starostlivosti o vlasy. Okrem toho Buzz cut pôsobí veľmi moderným a štýlovým dojmom. Jeho jednoduchosť je synonymom mužskej elegancie, čo z neho robí ideálny výber pre tých, ktorí chcú vyzerať vkusne a s minimálnym úsilím.

Ako udržiavať Buzz cut v dokonalej forme?

S krátkymi vlasmi prichádza na rad aj zodpovednosť za ich udržiavanie. Pravidelné návštevy barbera sú kľúčové pre udržanie správnej dĺžky vlasov a ich tvaru. Okrem toho je dôležité používať kvalitné produkty na ošetrenie vlasov a pokožky hlavy, aby ste zabránili vzniku podráždenia a suchej pokožky. Neváhajte a nechajte si poradiť našimi barbermi v Classy Barber.

Stáročia obľúbený strih a pánsky účes

Kde sa pánsky strih Buzz cut vzal a prečo je tak populárny dodnes?

  • Buzz cut bol veľmi obľúbeným pánskym strihom najmä u vojakov v armáde.
  • 50. roky však boli pre tento účes prelomové, keďže do tej doby sa nosili dlhé vlasy.
  • Neskôr sa pánsky strih Buzz cut začal spájať s rôznymi subkultúrami, ako napríklad so skinheadmi, a preto sa rozšírenie tohto účesu trochu pozastavilo.
  • V 80. rokoch začal byť veľmi populárny aj u žien.
  • Neskôr bol tento krátky účes všade a je populárny až dodnes.

pánsky účes buzz cut

Buzz cut – príďte sa ostrihať do Classy Barber

Ak máte záujem o nový účes, neváhajte si objednať termín v našom barbershope Classy Barber, kde vám pomôžeme objaviť krásu tak obľúbeného pánskeho strihu. Vaša spokojnosť a sebavedomie sú pre nás prioritou. Veríme, že tento článok vás inšpiroval k vyskúšaniu tohto moderného a trendy pánskeho účesu. Rezervujte si svoj termín na čas, ktorý vám najviac vyhovuje. Objednajte sa online už dnes.

Facebook
Twitter
LinkedIn
pánsky strih

Obsah článku