Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Top produkty na udržanie štýlového pánskeho strihu a brady

Udržať si svieži a mladistvý vzhľad, dobrý účes a mať vždy dokonalo upravenú bradu, je pre mnohých mužov dôležitou súčasťou ich štýlu. Udržiavanie štýlového strihu a brady si však vyžaduje dôkladnú starostlivosť, kvalitné produkty a istú mieru zručnosti. V tomto článku sa pozrieme na top produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť štýlový pánsky strih a bradu.

Kvalitné produkty na bradu a vlasy – odporúčania od barbera

Na udržanie si vždy upravenej brady a vlasov budete potrebovať kvalitné produkty na bradu a vlasy. Práve vďaka nim dosiahnete želaný efekt oveľa jednoduchšie. Investujte do kvalitných profesionálnych produktov a majte vždy trendy pánsky strih a dokonalú bradu.

holiaci strojcek

1. Profesionálny holiaci strojček

Kvalitný holiaci strojček alebo zastrihávač vám pri udržaní si vášho vzhľadu jednoducho pomôže. Vďaka nemu si môžete upraviť bradu kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte si holiaci strojček, ktorý je vybavený ostrými čepeľami a rôznymi nastaviteľnými dĺžkami. Práve on vám zabezpečí hladký a presný strih bez podráždenia pokožky.

2. Kvalitný holiaci krém a balzam

Holenie môže pokožku vysušiť a podráždiť. Preto je dôležité používať kvalitný holiaci krém alebo balzam. Tieto produkty hydratujú pokožku a zabezpečujú hladké holenie bez škrabancov a červených škvŕn.

3. Olej určený priamo na bradu a fúzy

Bez ohľadu na to či máte kratšiu alebo dlhú bradu, je potrebné, aby ste používali aj kvalitný olej určený priamo na bradu. Takýto olej vám bradu a pokožku pod ňou hydratuje, vďaka čomu predídete nepríjemnému svrbeniu či tvorbe lupín. Okrem toho vám olej na brade dodá zdravý lesk, pomôže pri udržaní si správneho tvaru, zjemni chĺpky a dodá sviežu vôňu. Môžete si vybrať z rôznych olejov na bradu. V súčasnosti je veľmi obľúbený napríklad arganový olej na bradu. Aplikácia takéhoto oleja je veľmi jednoduchá. Stačí si pomocou kvapkadla nakvapkať malé množstvo oleja do dlane a následne votrieť do brady a na pleť.

4. Kvalitný vosk na úpravu brady a fúzy

Pre tých z vás, ktorí uprednostňujete štýlovú úpravu brady, vosk na bradu a fúzy je dôležitou súčasťou vašej výbavy. Vďaka vosku na bradu môžete svoju bradu vytvarovať do rôznych tvarov. Navyše vám brada bude držať celý deň na mieste. Aj v tomto prípade si môžete vybrať rôzne typy voskov, a to vosk na bradu s hydratačným účinkom, s vôňou santalového dreva, stylingový vosk na fúzy a bradu, vosk na fúzy a bradu pre zdravý lesk či fixačný vosk na bradu.

5. Hrebeň na bradu a fúzy

Pravidelné česanie brady a fúzov je rovnako dôležité ako úprava vlasov na hlave. Špeciálne navrhnutý hrebeň na bradu a fúzy vám pomôže udržiavať chĺpky v poriadku, na mieste a bez žiadnych uzlíkov. Na trhu nájdete rôzne hrebene, a to drevené, bambusové, plastové či kovové. Pri výbere je dôležité však myslieť na hustotu štetiniek alebo zúbkov na hrebeni, aby ste chĺpky dokonalo rozčesali.

6. Kvalitný šampón a kondicionér na vlasy

Hovorí sa, že muži často používajú jeden kozmetický produkt na všetko – vlasy, bradu a telo. Pokiaľ však máte dlhšie vlasy alebo komplikovanú pokožku hlavy, je potrebné používať adekvátny a kvalitný šampón na vlasy a kondicionér. Práve kondicionér vám kutikuly vlasov uzamkne, vďaka čomu bude vlas chránený pred vonkajšími vplyvmi. Navyše sa vám vlasy budú ľahšie rozčesávať. Používať však môžete rôzne šampóny, a to na objem, hydratáciu, lesk, exfoliačný šampón, ošetrujúci šampón proti lupinám, šampón pre normálne a mastné vlasy či suché vlasy a tiež revitalizačný šampón proti vypadávaniu vlasov.

barberské pomôcky

Vždy dokonalý pánsky strih a upravená brada – objednajte sa do Classy Barber

Udržiavať si štýlový pánsky strih a dokonalo upravenú bradu si vyžaduje dôkladnú starostlivosť a používanie kvalitných produktov. Pokiaľ však chcete mať vždy dokonalý pánsky strih a upravenú bradu, objednajte sa do Classy Barber, kde sa o vás postarajú naši šikovní barberi. Objednajte sa online na pánsky strih len za 21 € či kombo (vlasy + brada) len za 39 .

Facebook
Twitter
LinkedIn
barberské pomôcky na vlasy a bradu

Obsah článku