Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
SÚŤAŽ

Otváracie hodiny

PO-NE: 9:00 - 21:00

TELEFÓN

ADRESA

Tri veže - Bajkalská 9/A

SÚŤAŽ

VYHRAJ ROČNÉ STRIHANIE ZADARMO!

Ak nás pravidelne navštevuješ, môžeš sa zapojiť do našej súťaže o “Ročné strihanie ZADARMO”. Za každú jednu návštevu v našej prevádzke sa zvyšuje tvoja šanca na tento fantastický výherný zážitok!

AKO TO FUNGUJE?

Je to veľmi jednoduché! Každý mesiac vyberieme jedného šťastného víťaza zo skupiny našich zákazníkov, ktorí nás navštívia. Čím častejšie k nám prídeš v danom mesiaci, tým viac šancí máš na výhru! 

Napríklad, ak sa ostriháš trikrát v priebehu mesiaca, budeš mať v súťaži až tri hlasy, čo zvýši tvoje šance na získanie tohto ročného strihania úplne zadarmo.

Ale pozor, výhercu nezverejníme hneď. S napätím oznámime výsledky žrebovania vždy na konci mesiaca v newslettri a na sociálnych sieťach.

Výherca získa jeden bezplatný pánsky strih každý mesiac po dobu jedného roku. To znamená, že si budeš môcť užiť naše služby bez nákladov po celý rok. Je to skvelá príležitosť urobiť si z návštevy v našom salóne pravidelný rituál a mať stále perfektný účes.

Tak čo, si pripravený súťažiť a získať šancu na ročné strihanie úplne zadarmo? Stačí si rezervovať termín a pravidelne sa k nám vracať a tvoje vlasy budú nielen v dobrom stave, ale možno ti tiež prinesú skvelú výhru!