Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Strih vlasov, ktorý sa hodí každému chlapovi

Existujú rôzne trendy pánske strihy. Pri výbere toho správneho účesu je však potrebné zohľadniť aj typ vašich vlasov, štruktúru a hustotu vlasov. Viete však, aký strih vlasov sa hodí každému chlapovi, a to bez ohľadu na typ vašej tváre?

Ako vybrať ten najlepší strih pre seba?

Pri výbere správneho pánskeho strihu je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, a to predovšetkým tvar vašej tváre, osobné preferencie či typ vlasov. Zároveň je potrebné si vybrať kvalitného barbera, ktorý vám s výberom pánskeho strihu pomôže. V súčasnosti sú obľúbené rôzne trendy pánske strihy, a preto si máte z čoho vyberať. Vybrať si však môžete aj jednoduchý pánsky strih, ktorý nie je náročný na údržbu a je vhodný pre každého chlapa.

pánsky strih

Pánske strihy pre všetkých mužov

Každý muž si zaslúži strih vlasov, ktorý mu pristane a zdôrazní jeho jedinečný štýl. Pánske strihy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym typom vlasov, tváram a osobným preferenciám. Niektorí muži preferujú klasický look, zatiaľ čo iní hľadajú inovatívne a moderné barber strihy. V súčasnosti sú veľmi populárne napríklad Fade strihy, strih Buzz cut, French crop, Messy hair, Slick back, Spiky hair, Quiff a podobne. Ktorý strih z vyššie spomenutých je však vhodný pre každého?

Klasické pánske strihy

Klasické pánske strihy sú často spojené s eleganciou a jednoduchosťou. Jedným z obľúbených klasických strihov je “undercut,” ktorý vytvára kontrast medzi kratšími a dlhšími vlasmi. Tento strih je vhodný pre väčšinu mužov. Zároveň ide o strih, ktorý zvýrazní objem vlasov a rysy vašej tváre. Bez ohľadu na to, či máte rovné, vlnité alebo kučeravé vlasy, práve tento strih sa vám bude hodiť. Zároveň je veľmi obľúbený aj Buzz cut strih, ktorý bol populárny najmä v 50. rokoch či Fade strih.

Chlapčenské účesy pre malých gentlemanov

Na druhej strane mladší chlapci uprednostňujú účesy, ktoré im dodajú sebavedomie a štýl. Existujú rôzne trendy chlapčenské účesy, ktoré pozostávajú z dlhých a kratších vlasov. Pre tých z vás, ktorí máte radšej kratšie vlasy, sú vhodné Fade strihy, ako French crop, Crew cut či Buzz cut. Pre chlapcov, ktorí preferujú dlhšie vlasy, sú ideálne strihy Ivy league, Spiky hair, Faux hawk alebo Messy hair. Každý strih má svoje výhody a nevýhody a je ideálny pre iný typ vlasov.

Barber strihy: Moderný účes pre moderných mužov

Každý rok sú populárne iné barber strihy, ktoré prepájajú inovácie a moderný prístup. Často však ide o jednoducho udržateľné strihy, ktoré si nevyžadujú veľkú pozornosť či starostlivosť. Avšak veľmi obľúbené sú aj sofistikované účesy, ktoré sú ideálne pre mužov, ktorí hľadajú štýlový a odvážny vzhľad.

trendy pánske strihy

Príďte si po svoj nový pánsky strih do Classy Barber

Pokiaľ premýšľate nad zmenou účesu alebo potrebujete vlasy trochu skrátiť, neváhajte a objednajte sa do Classy Barber. Naši skúsení barberi sú tu od toho, aby vám s výberom účesu pomohli, a preto sa na nich neváhajte obrátiť. Zároveň vám odporúčame zvážiť aj svoje osobné preferencie či životný štýl. V prípade, že nie ste ochotní venovať dostatok času pri stylingu účesu, odporúčame zvoliť pánske strihy s krátkymi vlasmi. Príďte si svoj nový pánsky strih vlasov do Classy Barber. Rezervujte si termín online už dnes.

Facebook
Twitter
LinkedIn
pánsky strih vlasov

Obsah článku