Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Najtrendovejšie pánske strihy 2024, ktoré budú dominovať

Chcete vyzerať trendy a štýlovo? Rok 2024 sľubuje nové trendy pánske strihy, ktoré vás buď očaria alebo nemilo prekvapia. Pánske účesy sa každý rok menia, no pri ich výbere je potrebné zohľadniť vždy viacero faktorov, a to napríklad typ tváre či štruktúru vlasov. Vyberte si populárny pánsky strih, ktorý bude dominovať v roku 2024. Aké pánske strihy na rok 2024 sú najviac trendy a ktorými zažiarite? Poradíme vám.

Trendy pánske strihy na rok 2024

Premýšľate nad tým, že zmeníte štýl účesu a zvolíte niečo viac trendy? Pri výbere pánskeho účesu je potrebné zohľadniť viacero faktorov. Predovšetkým je to typ tváre, pretože nie každý účes sa vám musí hodiť. Pokiaľ však navštívite dobrého barbera, ten vám poradí, aký typ pánskeho účesu je vhodný pre váš tvar tváre. Ďalej je to starostlivosť o vlasy. Ak vám nevadí tráviť pred zrkadlom viac času, pokojne zvoľte pánsky strih s dlhšími vlasmi. Ten je viac trendy a môže vás omladiť. Pre rýchlu starostlivosť však odporúčame zvoliť pánske strihy s kratšími vlasmi. Ďalším faktorom je štruktúra, kvalita a počet vlasov. Ktoré pánske strihy však budú dominovať v roku 2024? Vyberte si z tejto ponuky.

Kučeravé vlasy pre mladistvejší vzhľad

Kučeravé a vlnité vlasy sú populárne najmä u mladších pánov, pričom horné vlasy sú trochu dlhšie a boky kratšie. Pre udržanie trendy pánskeho účesu je však potrebné používať vhodné prípravky, a to napríklad balzam, ktorým zvýrazníte prirodzenú štruktúru kučier.

kučeravé vlasy

Buzz cut pre jednoduchú starostlivosť

Preferujete skôr kratšie vlasy, ktoré si nevyžadujú dôkladnú starostlivosť? Potom vyskúšajte najtrendovejší pánsky strih Buzz cut, ktorý dominuje najmä v roku 2023. Tento pánsky strih je vhodný pre všetky vekové kategórie a každý typ vlasov. Zároveň je ideálny aj pre mužov, ktorých vlasy rednú. Navyše, Buzz cut pôsobí s bradou ešte viac elegantnejšie.

Strih s dlhou ofinou

Pamätáte si typický účes Davida Beckhama? Ten pozostával z dlhých vlasov, ktoré mal po bokoch oholené. Práve tento účes bude aj v roku 2024 trendy. Na udržanie strihu jednoducho naneste malé množstvo laku na suché vlasy, aby sa zafixoval tvar ofiny. Potom naneste stylingový prípravok na tvarovanie účesu. Pozor! Tento pánsky strih  nie je vhodný pre mužov s jemnými vlasmi.

Krátky strih s ofinou na boku

Ak uprednostňujete skôr krátke a klasické strihy, potom je tento strih práve pre vás. Vyznačuje sa ľahkými prechodmi medzi okrajmi a vrchom. Vlasy majú pri tomto strihu navrchu 6 cm a boky 1-2 cm. Vrchnú časť je však potrebné úhľadne upraviť, aby ste získali ležérny a štýlový vzhľad. Stačí, ak použijete nejaký prípravok na vlasy a prstami si ich upravíte do požadovaného tvaru a strany. Účes sa hodí aj pre mužov s bradou.

Retro mokrý look aj pre mužov

Retro mokrý look v poslednej dobe často vidieť u žien na módnych prehliadkach alebo pri špeciálnych príležitostiach. Pravdou však je, že tento retro look sa vracia späť do módy aj u mužov. Na úpravu vlasov potrebujete len balzam na vlasy, ktorý vám vytvorí mokrý vzhľad. Odporúčame však používať výrobky na báze vosku, nie oleja, aby ste predišli mastnému efektu. Tento pánsky účes je vhodný pre mužov s dlhými aj krátkymi vlasmi.

Pánsky strih v štýle surfer

Dlhé vlasy vždy hrdo nosili hviezdy, surferi a vôbec, odvážni muži. Pre tento surferský vzhľad sú charakteristické stredne dlhé alebo dlhé vlasy, ktorých pramene majú svetlé odtiene. Tento vzhľad je obzvlášť populárny a sľubuje, že v roku 2024 bude naďalej patriť medzi trendy pánske strihy.

Pánske strihy 2024, ktorými zažiarite

Pri výbere trendy pánskeho strihu je potrebné okrem určitých faktorov zohľadniť aj výber správneho barbera. Najlepší barber vám odporučí, aký pánsky strih je pre vás ten vhodný, a to aj na základe štruktúry vašich vlasov. Objednajte sa do Classy Barber, kde sa o váš trendy vzhľad postarajú naši najlepší barberi. Rezervujte si svoj termín online už dnes.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Obsah článku