Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Najobľúbenejšie služby, ktoré môžete podstúpiť v barbershope

Barbershopy a holičstvá sú miestami, kde sa muži môžu zastaviť na upravenie svojej brady alebo účesu. Okrem týchto služieb však v súčasnosti môžete podstúpiť aj rôzne iné, vďaka ktorým získate mladistvý vzhľad. Ak vás zaujíma, čo všetko môžete v barbershope vyskúšať, pokračujte v čítaní.

Služby v barbershope

Každý barbershop ponúka svojim klientom iný typ služieb. Medzi najčastejšie patria profesionálne holenie brady a úprava účesu. V barbershope Classy Barber však môžete podstúpiť množstvo iných skvelých služieb. Ktoré to sú?

Strih a úprava vlasov

Strih a úprava vlasov patria medzi základné služby, ktoré môžete očakávať v každom barbershope. Profesionálny barber vám vytvorí nielen precízny strih vlasov, ale postará sa aj kvalitnú starostlivosť. Môžete si vybrať z rôznych štýlov, či už ide o klasický strih, moderný pompadour, alebo iný trendy pánsky účes.

strihanie vlasov

Úprava fúzov a brady

Ak máte fúzy alebo bradu, barbershop je miestom, kde sa vám o ňu dôkladne postarajú. Holiči poznajú tie najnovšie trendy úpravy fúzov či brady a používajú na úpravu špeciálne prípravky, ako sú oleje, vosky a balzamy. Vďaka takejto úprave sa vám môže zmeniť tvár na nepoznanie.

Farbenie vlasov a brady

Nielen ženy majú rady zmenu farby vlasov. Barbershopy často ponúkajú služby farbenia vlasov a brady pre mužov, čo vám umožňuje zmeniť svoj vzhľad alebo zakryť šediny.

Masáže a relaxačné služby

Niektoré barbershopy ponúkajú svojim klientom aj kvalitné masáže a ďalšie relaxačné služby. Ide o skvelý spôsob, ako môžete uniknúť pred stresom a zrelaxovať po náročnom dni.

Depilácia a odstránenie chĺpkov

Depilácia je proces odstraňovania nežiaducich vlasov z tela alebo tváre. Tento postup sa vykonáva z rôznych dôvodov a má niekoľko výhod, ako je napríklad zlepšenie vzhľadu. V Classy Barber môžete podstúpiť depiláciu uší, nosa či obočia. Okrem krajšieho vzhľadu zároveň získate čistejšiu pokožku, ktorá sa vám bude ľahšie udržiavať.

Ošetrenie pokožky tváre

Ošetrenie pokožky tváre je stále populárnejšie aj u mužov. V rámci tejto služby môžete podstúpiť čistenie pokožky, exfoliáciu, masky a hydratáciu pokožky. Vďaka nej budete mať pokožku zdravú a mladistvú.

ošetrenia tváre

Podstúpte tie najlepšie služby v barbershope Classy Barber

V Classy Barber vám ponúkame tie najlepšie služby za výhodnú cenu. Objednajte sa už dnes na dokonalý pánsky strih, úpravu brady, depiláciu alebo farbenie vlasov. Okrem skvelých služieb vám ponúkame parkovanie zadarmo, príjemné prostredie a skvelé ceny.  Rezervujte si svoj termín online na čas, ktorý vám najviac vyhovuje.

Facebook
Twitter
LinkedIn
barbershop

Obsah článku