Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Najlepší barbershop v meste – rezervujte si termín už dnes

Potrebujete fade cut na poslednú chvíľu? Nájsť vhodný a voľný termín u barbera môže byť niekedy náročné. Pokiaľ však chcete vyzerať in a mať trendy pánsky účes, rezervujte si svoj termín do najlepšieho barbershopu v meste – Classy Barber.

Rezervujte si termín u najlepšieho barbera

Úprava vlasov a brady je u mužov dôležitá, pretože práve tieto dva časti dokážu zmeniť vizáž muža na nepoznanie. Aj napriek tomu, že si v súčasnosti môžete medzi barbermi vyberať, nie všetky barbershopy stoja za opakovanú návštevu. V Classy Barber sa však o vás postaráme tak, ako sa patrí. Classy Barber totižto nie je len klasické pánske holičstvo, u nás nájdete seba, svoju identitu a zároveň si na chvíľu oddýchnete. Objednajte sa na naše služby už teraz a rezervujte si termín k najlepším barberom v meste.

barber bratislava

Barber, ktorého budete chcieť navštíviť

Classy Barber ponúkame svojim zákazníkom mnoho služieb. Vyčarujeme vám z vašich vlasov trendy pánsky účes, nafarbíme vlasy na farbu, akú si sami zvolíte, upravíme vám bradu, dáme na tvár čiernu masku, ktorá vám odstráni z pleti všetky nečistoty, prípadne vás zbavíme chĺpkov z brady, uší a obočia. Všetky tieto služby vykoná náš šikovný barber, ktorý má dlhoročnú skúsenosť, pozná tie najnovšie trendy a vie, ako sa toto remeslo robí.

Classy Barber – miesto, do ktorého sa budete radi vracať

Nájsť dobrého barbera je pre mužov rovnako dôležité, ako pre ženy nájsť si kaderníka/kaderníčku. Muži musia svojich barberov totižto navštevovať pravidelnejšie, a preto je potrebné si nájsť barbera, pri ktorom sa budete cítiť príjemne. Okrem toho, že ide o holiča, barber môže byť aj vaším dobrým kamarátom, keďže počas strihania môžete s ním komunikovať o čomkoľvek. K príjemnej atmosfére však prispievajú aj pekné priestory a celková atmosféra v barbershope. Práve to všetko nájdete v Classy Barber – barbershop Bratislava.

Dokonalý moderný priestor, služby na úrovni za vynikajúcu cenu, šikovných mladých barberov a barberky s praxou, rýchly spôsob rezervácie, dobrú lokalitu a dostupnosť do mesta, parkovanie zadarmo a doplnkové služby, ako je možnosť zahrať si počas čakania PlayStation alebo zafajčiť si vodnú fajku podľa svojho výberu. Classy Barber je skutočne miesto pre mužov, do ktorého sa budete radi vracať.

classy barber

Rezervujte si svoj termín v najlepšom barbershope v meste

Mať dobré recenzie a spokojných zákazníkov je na druhej strane dôležité pre barbershopy. Nespokojný zákazník sa totižto do barbershopu, s ktorým má zlú skúsenosť, už nevráti. Preto sa v Classy Barber snažíme svojim zákazníkom vo všetkom vyhovieť. Poznáme všetky zásady správneho strihania a aktuálne trendy pánskych účesov, používame pri svojej práci kvalitné pomôcky a prostriedky a našou úlohou je, aby sa zákazník u nás cítil príjemne, a to či už potrebuje nový fade cut, zaujímavý pánsky strih, oholiť bradu, nafarbiť vlasy či vydepilovať nos a uši.

V našich balíčkoch tiež okrem základných služieb získate aj peeling, čiernu masku na tvár a kvalitnú masáž hlavy, po ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodení. Rezervujte si svoj termín online ešte dnes na dátum, ktorý vám vyhovuje. Máme otvorené od pondelka do nedele od 9 do 21:00. Tešíme sa na vás.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Obsah článku