Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Barber služby za najlepšie ceny v Bratislave

Premýšľate nad tým, že je najvyšší čas navštíviť nejakého barbera? V Classy Barber vám ponúkame tie najlepšie barber služby za výhodné ceny. Využite zľavy na pánske strihanie, úpravu brady, ale aj holenie. Rezervujte si svoj termín online už dnes.

Najlepšie služby od barbera

Návšteva barbera nemusí nutne znamenať len strihanie vlasov. V barbershope si môžete vybrať z rôznych služieb, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám a preferenciám. V Classy Barber vám ponúkame tie najlepšie barberské služby. Vybrať si môžete klasické strihanie strojčekom alebo nožnicami, holenie hlavy, úpravu brady, styling vlasov, ale aj úpravu obočia, farbenie vlasov a brady či aplikovanie výživnej masky na tvár. Okrem kvalitných služieb vám však ponúkame aj tie najlepšie ceny. Na ktoré služby môžete v súčasnosti využiť veľkolepé zľavy?

  • Pánsky strih krátke vlasy
  • Pánsky strih dlhé vlasy
  • Holenie hlavy/fade
  • Kombo (vlasy + brada)
  • Kombo Long (vlasy + brada)
  • Kombo strih 1 (vlasy + maska)
  • Kombo strih 2 (vlasy + depilácia)
  • Royal Combo

V Classy Barber vám ponúkame najlepšie služby za výhodné ceny. Vyberte si tú, ktorú potrebujete a rezervujte si svoj termín k nám online.

pánsky strih

Pánsky strih

Pri výbere pánskeho strihu je potrebné sa zamerať na viacero faktorov. Nestačí si vybrať trendy pánsky strih. Vždy zohľadnite tvar vašej tváre, ale aj štruktúru či hustotu vašich vlasov. Pokiaľ si nie ste istí, aký pánsky strih je pre vás vhodný, objednajte sa k najlepším barberom v Bratislave. Naši skúsení barberi vám vždy dobre poradia a vytvoria ten najlepší pánsky účes. V Classy Barber môžete v súčasnosti využiť zľavy na pánsky strih s krátkymi vlasmi, ale aj tými dlhými. Aj malou zmenou úpravy vlasov dokážete zmeniť svoj výzor na nepoznanie.

Holenie hlavy/fade

Pre pánov, ktorí svoj voľný čas trávia lepším spôsobom, ako pred zrkadlom, odporúčame zvoliť fade strih. Práve fade strihy sú v súčasnosti veľmi trendy, no zároveň ponúkajú mnoho výhod. Ide o klasický strih s krátkymi vlasmi, ktorý je veľmi jednoduchý na úpravu. Z toho dôvodu ušetríte množstvo času, ktorý môžete využiť efektívnejšie. Zároveň je fade strih vhodný pre väčšinu mužov.

Kombo služby

Kombo služby ponúkajú kombináciu viacerých služieb za zvýhodnené ceny. Vybrať si môžete z viacerých kombinácií, a to strih s úpravou brady, strihanie vlasov s aplikovaním masky na tvár, prípadne strihanie vlasov s depiláciou uší, obočia alebo nosa. Každá služba okrem strihania zahŕňa aj styling vlasov.

Royal Combo

Medzi našu najobľúbenejšiu službu patrí jednoznačne Royal Combo. Ide o kombináciu všetkých služieb, ktoré v Classy Barber ponúkame, a to za zvýhodnenú cenu. Objednajte sa na úpravu vlasov a brady, peeling, čiernu masku, depiláciu uší, nosa a obočia, umytie a masáž hlavy a nakoniec aj styling. Pokiaľ sa chystáte na nejakú špeciálnu udalosť, potom neváhajte a rezervujte si svoj termín na Royal Combo službu už dnes.

royal combo služby

Rezervujte si svoj termín do Classy Barber

Classy Barber je miesto, ktoré spája tradície a moderný štýl. Naša vášeň pre toto remeslo a starostlivosť o detaily sa odráža v každej službe, ktorú poskytujeme. Preto neváhajte a využite špeciálne akcie mesiaca. Rezervujte si svoj termín v najlepšom barbershope v Bratislave.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Classy Barber

Obsah článku