Classy Barber Bratislava

classy barber logo ba
Blog

Rezervujte si termín na pánsky strih aj počas sviatkov

Hľadáte voľný termín u svojho barbera? Aj napriek množstvu barbershopov v Bratislave sa občas stáva, že nikto nemá voľný termín. My v Classy Barber máme otvorené každý deň, aj počas sviatkov, vďaka čomu si naši zákazníci nájdu termín, kedy to najviac potrebujú. Objednajte sa na klasický pánsky strih, úpravu bradu alebo farbenie vlasov aj počas voľných dní.

Barber služby za super cenu

Chcete vyzerať skvelo, a to bez ohľadu na to, či idete na oslavu, inú špeciálnu udalosť alebo sa len chystáte tráviť voľný deň doma? Rezervujte si svoj termín do Classy Barber, kde vám ponúkame tie najlepšie služby za super cenu. Aké barber služby môžete u nás podstúpiť?

pánsky strih

Pánsky strih a úprava vlasov

V Classy Barber neponúkame len základné služby, ale aj zážitok. Objednať sa k nám môžete na klasický pánsky strih za zvýhodnenú cenu, ale aj na fade pánsky strih, pánsky strih dlhých vlasov, holenie hlavy britvou alebo shaverom či junior strih, ktorý je vhodný pre deti do 12 rokov. V cene všetkých týchto služieb je zahrnuté aj umytie hlavy či styling vlasov.

Farbenie vlasov

Okrem klasického pánskeho strihu sa postaráme aj o farbu vašich vlasov. Bez ohľadu na to, či chcete len melír alebo úplnú zmenu farby vlasov, v Classy Barber vám ponúkame tie najnovšie trendy, takže odídete s účesom, ktorý vám bude lichotiť.

Úprava a holenie brady

Brada dokáže zmeniť pánsku vizáž na nepoznanie. V barbershope Classy Barber sa postaráme aj o dokonalú úpravu vašej brady či fúzov. Pri úprave brady používame britvu a strojček. Vybrať si môžete z viacerých podslužieb, a to úpravu krátkej brady, úpravu dlhej brady nad 5 cm a kompletné holenie brady britvou. Rovnako aj v cene týchto služieb je umytie a styling brady, pri ktorých používame kvalitné a overené produkty šetrné k pokožke.

Depilácia a odstránenie nežiaducich chĺpkov

Dostať nežiadúce chĺpky pod kontrolu je možné depiláciou. V Classy Barber sa postaráme o úpravu vášho obočia alebo aj o odstránenie chĺpkov z nosa či uší. Všetky služby vykonávame len za 5 eur.

Kombo služby za zvýhodnenú cenu

Okrem štandardných služieb môžete v našom barbershope využiť aj rôzne cenovo výhodné balíčky, ktoré obsahujú kombináciu viacerých služieb. Kombo služby zahŕňajú úpravu brady a vlasov, umytie hlavy, styling a ďalšie služby. V závislosti od dĺžky vlasov a kombinácie služieb sa cena mení.

pánsky strih

Rezervujte si termín bez obáv aj počas sviatkov

Aj keď sú sviatky rušné a čas je drahý, v Classy Barber vždy nájdete voľný termín. Rezervovať sa môžete online alebo telefonicky. Vyberte si termín, ktorý vám najviac vyhovuje, aby ste dostali starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Bez ohľadu na to, či chcete klasický pánsky strih, depiláciu alebo úpravu brady, u nás získate kvalitné služby za super cenu. Neriskujte, že nenájdete voľný termín, objednajte sa do Classy Barber čím skôr.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Obsah článku